2020-05-22

BMJ OnExamination, BMJ Learning ve BMJ Best Practice Veri Tabanları Deneme ErişimiBMJ OnExamination, BMJ Learning ve BMJ Best Practice veritabanları 12 Ağustos 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

BMJ OnExamination;

Tıbbi Bilgiyi test etmek ve sınav yeterliliğini arttırmak amacıyla, 23 yıldır uzman bir ekip tıbbi revizyon desteği sağlayarak, dünya genelindeki sağlık profesyonellerininn tıbbi kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor, öğrencilerin sınavlara tam olarak hazırlanmalarını sağlıyor.

300.000’den fazla aday benzersiz çevirimiçi revizyon platformumuz ve populer uygulaması aracılığıyla her saat ortalama 8.000 BMJ OnExamination sorusuna cevap veren çeşitli tıbbi muayenelere hazırlanmaktadır.

BMJ OnExamination deneme programınızın lisans Tıp Fakültesi kurslarına (1-3 ve 4-5. Yıllar) erişimin 12.08.2020 tarihine kadar aktif olacaktır.

Erişim Kodu nku uzantılı mail adresilerinize gönderilmiştir.

Nku uzantılı mail adresinize gönderilen erişim kodu ile erişip ve kaydolmak için aşağıdaki bağlantıları tıklamanız yeterlidir.

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-1-to-3

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-4-to-5

BMJ OnExamination 3 aylık kullanıcı kaydı kılavuzu için tıklayınız

 

BMJ Learning;

Kişisel gelişim, öğrenme ve sürekli tıp eğitiminin desteklenmesi amacıyla; doktorlar, sağlık sektörü çalışanları ve tıp öğrencileri için tasarlanmış mevcut en iyi interaktif e-öğrenme web sitesidir.

BMJ Learning'e uzaktan erişim için: kullanıcılar ilk kez kampüs dışı erişim ayarlarını yapıp üniversitemiz ağına bağlanmalı ve kurumumuz ağı üzerinden kaydolmalıdır. Bundan sonra yeni oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.

BMJ Best Practice ;

Dünya çapında sağlık profesyonelleri için en iyi klinik karar destek araçlarından biridir.

BMJ Best Practice, ihtiyacınız olduğunda ve nerede olursanız olun, en yeni kanıt temelli bilgilere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşır. Tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım ilerleyen bu kılavuz, sağlam kanıt temelli metodoloji ve uzman görüşü kullanılarak günlük olarak güncellenmektedir.

Uygulamayı kullanmak için kişisel bir hesaba ihtiyacınız olacaktır, çünkü içeriği indirmek için bir kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekecektir.

Lütfen önce bir hesap oluşturun veya BMJ Best Practice'e çevrimiçi giriş yapın; ilgili düğmeler sayfanın sağ üst köşesinde bulunur.

Kişisel hesabınıza sahip olduğunuzda, lütfen mobil cihazınızdaki BMJ Best Practice uygulamasında oturum açmak için bu kimlik bilgilerini kullanın ve içeriği indirmek için kararlı bir WiFi ağına bağlı olduğunuzdan emin olun.

BMJ Best Practice’e Başlarken

  • Ana sayfadan sağ taraftaki Arama kutusuna bir soru yazın, ör. Diyabet ve büyüteçe tıklayın.
  • Alternatif olarak, koşulları göstermek için yanındaki oka tıklayarak sitedeki koşullara göz atabilir ve sağ taraftaki A'dan Z'yi kullanarak durumunuzu bulabilir veya sol taraftaki alana göre arama yapabilirsiniz.
  • BMJ Best Practice içeriği üç monografa ayrılmıştır: Koşullar, Genel Bakış ve Değerlendirmeler.
  • Koşul monografları belirli koşulları kapsamaktadır; ör. Anoreksiya nevroza,
  • Genel Bakış Monograflar, bir grup duruma genel bir bakış sunmaktadır; Birden fazla tipte durumun olduğu diyabet.
  • Değerlendirme Monografları belirli bir semptomun tedavisi sırasında size yol göstermektedir; kronik öksürük.

UZAKTAN ERİŞİM KILAVUZU

Erişim adresine veritabanları linkinden deneme erişimlerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.